Intencje Mszy Św.:  od 14 – do 20 października  2024 roku.

Poniedziałek 14.X- 1700 1) + Rozalia i Józef Kąkol z synami: Stanisławem i Grzegorzem, córkami: Marią i Genowefą.

2) + Kazimierz Maciejczyk – od Mirosławy i Tadeusza Miarków.

Wtorek 15.X- 1700 1) + Antoni Ryczek z żoną Józefą.

2) + Antonina Mikołajek – od chrześniaka Piotra Budy z rodziną z Rzyk.

Środa 16.X- 1700 1) W intencji Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy – o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Patronki dla wszystkich członkiń i ich bliskich oraz o wieczne zbawienie dla zmarłych.

2) + Władysława Smaza – od swatów Jana i Haliny Grzybek z Dąbrówki.

Czwartek 17.X – 1700 1) + Kazimierz Kukuła (w r. śm.) z żoną Katarzyną.

2) + Ewa Gwoździewicz – od Moniki i Mirka z rodziną.

Piątek 18.X- 1700 1) + Bogusław Góra – od brata Mariana.

2) + Rafał Góra – od + Bogusława i Mariana Góra.

Sobota 19.X- 1700 1) + Karol Szwed (w r. śm.) z żoną Józefą i synem Andrzejem.

2) + Stefania Lachendro – od chrześnicy Lucyny Maciejczyk z rodziną.

Niedziela 20.X ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. ŁUKASZA

800 1) + Zofia Góra (w 5 r. śm.) z mężem Eugeniuszem oraz z swatami: Antoniną i Józefem Sałaciakami.

2) + Józef Zwolański – od pracowników Przychodni „Przy Basenie” w Andrychowie.

1130 1)  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej i swojego Patrona dla członków Róży Św. Łukasza i ich rodzin oraz o wieczne zbawienie dla zmarłych.

2)  O zdrowie, siły i błogosławieństwo Boże w realizacji powołania dla Ks. Marcina – od taty.

3) + Leopold Smolec (w 11 r. śm.) z żoną Zofią.

1400 1) + Władysław Kierpiec (w 6 r. śm.) z synem Dariuszem (w 14 r. śm.) oraz z rodzicami i rodzeństwem.

2) + Stanisław Pytel z żoną Stefanią i ich dziećmi.