Intencje Mszy Św.:  od 16 – do 22 września 2024 roku.

Poniedziałek 16.IX- 700 1)  Dziękczynna za 62 lata życia małżeńskiego oraz z prośbą o dalsze Łaski i błogosławieństwo.

2) + Irena Smaza – od Anny i Zbigniewa Kresków z dziećmi.

Wtorek 17.IX- 700 1) + Piotr Nowaki – od rodzin: Homlów, Śmietańskich i Żydków.

2) + Wanda Kuś – od sąsiadów Kocembów.

Środa 18.IX- 1800 1)  Za wstawiennictwem Św. Stanisława Kostki – o zdrowie, bł. Boże, Dary

Ducha Świętego oraz opiekę Matki Kapłanów dla ks. Stanisława – od Wspólnoty Św. Anny.

2)  W intencji Ks. Proboszcza Stanisława – o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne Łaski na dalsze lata pracy duszpasterskiej – od Wieczernika Miłosierdzia Bożego.

Czwartek 19.IX – 1800 1)  Roczek: Aleksandry Wójcigi – o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

2) + Antoni Kocemba – od rodzin: Kociołków i Żyłków.

Piątek 20.IX- 1800 1) Dziękczynna za otrzymane łaski w 18 r. ur. i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Najświętszej w dorosłym życiu dla Martyny Owsiany.

2) + Czesław Sobala; + Franciszek Smyczyk.

3) + Maria Bizon – od wnuczki Marty z rodziną.

Sobota 21.IX- 1800 1)  Dziękczynna za otrzymane Łaski od Boga i od ludzi w 60 rocznicę urodzin Izabeli i z prośba o zdrowie,  błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatki.

2) + Zyta Wójcik – od córki Danuty z mężem.

Niedziela 22.IX

800 1) + Krystyna Homel z mężem Stanisławem i ich rodzicami.

2) + Mieczysław Młocek, + Czesław Młocek z rodzicami i teściami.

1030 1)  Dziękczynna w 35 r. ślubu Renaty i Adama – z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.

2) + Helena Janik (w 1 r. śm.).

1400 1)  Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Seweryna i Moniki z okazji 20 rocznicy ślubu oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2) + Kazimiera i Dominik Stuglikowie z ich rodzicami.