Intencje Mszy Św.:  od 29 kwietnia – do 5 maja 2024 roku.

Poniedziałek 29.IV- 700 1) + Maria Góra – od Krzysztofa i Haliny Górów z rodziną.

2) + Aleksandra Mrawczyńska – od Bratanka Piotra.

Wtorek 30.IV- 700 1) + Kazimierz Maciejczyk – od córki Joanny z mężem i synami.

2) + Antonina Mikołajek – od siostry Barbary z mężem.

Środa 1.V 1800 1) + Stefania Pindel (w 10 r. śm.) z mężem Edwardem.

2) + Władysława Smaza – od córki Doroty z mężem Arturem i synami.

Czwartek 2.V – 1800 1)  W intencji Ojczyzny – o pokój i zgodę w Narodzie oraz o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

2) + Józef Nowak (w 1 r. śm.).

Piątek 3.V- 800 1) + Marian Kreska z rodzicami: Franciszkiem i Marią.

1030 1) + Jarosław Rohulko (w r. śm.)

1400 1) + Jadwiga Rokowska z mężem Stanisławem z córką Marią i zięciem Stanisławem.

Sobota 4.V- 1800 1)  Dziękczynna Opatrzności Bożej w 25 r. ślubu Małgorzaty i Mariusza Miarków oraz z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Srebrnych Jubilatów i ich dzieci.

2)  Dziękczynna za otrzymane łaski w 18 r. ur. i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Najświętszej w dorosłym życiu dla Anny Łysoń.

3)  W intencji OSP w Zagórniku – o błogosławieństwo Boże i opiekę ich patrona Św. Floriana, oraz o zbawienie wieczne dla zmarłych strażaków.

Niedziela 5.V

800 1)  Dziękczynna za otrzymane Łaski w 30 r. ślubu Barbary i Wiesława Smazów z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.

2) + Józefa Szwed (w r. śm.) z mężem Karolem i synem Andrzejem.

1030 1) + Franciszek Budka z żoną Marią.

2) + Władysław Miarka (w 43 r. śm.) z żoną Anną i synem Edwardem.

1400 1)  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla członkiń Róży  Matki  Bożej Królowej Polski i ich rodzin, oraz za zmarłe członkinie.

2) + Grzegorz Kreska (w 2 r. śm.) z rodzicami i teściami.